Akademik Personel

Bilgi:Listelemeler öncelikle Bölüm ve Program Başkanı unvanına göre, sonrasında ise ünvan ve alfabetik olarak sıralanmıştır.

 

1-Bilgisayar Teknolojileri Bölümü

  • Güncel SARIMANDoktor Öğretim ÜyesiBölüm BaşkanıDetay »
  • Mehmet KarakaşÖğretim GörevlisiProgram BaşkanıDetay »
  • Ahmet BayraktarÖğretim GörevlisiTel : 2251Detay »
  • Hüseyin BaşdağÖğretim GörevlisiTel : 1720Detay »
  • Mutlu YalıÖğretim GörevlisiTel : 2251Detay »
  • Reşit YılmazÖğretim GörevlisiTel : 2251Detay »
  • Sena SağlamÖğretim GörevlisiTel : 1720Detay »
  • Sibel İnciÖğretim GörevlisiTel : 2176Detay »

2-Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü

  • Kübra KARAOSMANOĞLU
    Doktor Öğretim ÜyesiBölüm Başkan V.Detay »
  • Halil APAYDINÖğretim GörevlisiBüro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Program BaşkanıDetay »
  • Bünyamin ŞENÖğretim GörevlisiBüro Yönetimi ve Yönetici AsistanlığıDetay »
  • Fatma ATIGANÖğr.Gör.Dr.Büro Yönetimi ve Yönetici AsistanlığıDetay »
  • Ömür DELİVELİÖğretim GörevlisiBüro Yönetimi ve Yönetici AsistanlığıDetay »

3-Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü

  • Nermin OkurÖğretim GörevlisiÇocuk Gelişimi Programı BaşkanıDetay »
  • Ayçe BÜYÜKCEBECİÖğretim GörevlisiÇocuk Gelişimi ProgramıDetay »
  • Hilmi TEKİNÖğretim GörevlisiÇocuk Gelişimi ProgramıDetay »
  • Mustafa NişanÖğretim GörevlisiÇocuk Gelişimi ProgramıDetay »

4-Dış Ticaret Bölümü

  • Gülay ÖRMECİDoktor Öğretim ÜyesiBölüm BaşkanıDetay »
  • Türkan ŞahinÖğretim GörevlisiProgram BaşkanıDetay »
  • Ahmet Salih İKİZÖğr.Gör.Dr.Detay »
  • Mustafa BABADAĞÖğretim GörevlisiDetay »

5-Elektrik ve Enerji Bölümü

  • Bengül METİNDoktor Öğretim ÜyesiBölüm Başkan V.Detay »
  • Cemil SUDAÖğretim GörevlisiAlternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi Program BaşkanıDetay »
  • Veysel İNCİLİÖğr.Gör.Dr.Elektrik Programı Program BaşkanıDetay »
  • Abdullah Kürşat AKTARÖğretim GörevlisiAlternatif Enerji Kaynakları TeknolojisiDetay »
  • Feridun EKMEKÇİÖğretim GörevlisiElektrik ProgramıDetay »
  • Hakan ÖZDİLÖğretim GörevlisiElektrik ProgramıDetay »

6-Elektronik ve Otomasyon Bölümü

  • Bengül MetinDoktor Öğretim ÜyesiBölüm BaşkanıDetay »
  • Cemil ÇEKİÇÖğretim GörevlisiElektronik Teknolojisi ProgramıDetay »
  • Enver ERÖğretim GörevlisiElektronik Teknolojisi ProgramıDetay »
  • Tufan TAŞKESENÖğretim GörevlisiElektronik Teknolojisi Programı Matematik Öğr. Gör.Detay »

7-Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölümü

  • Serdar KARAKAYADoktor Öğretim ÜyesiBölüm BaşkanıDetay »
  • Selda TEZÖRENÖğretim GörevlisiBasım Yayın Teknolojileri (Program Başkanı)Detay »
  • Serdar ÇİLÖğr.Gör.Dr.Radyo ve Televizyon Teknolojileri (Program Başkanı)Detay »
  • Elif ÖZLERÖğretim GörevlisiRadyo Ve Televizyon Teknolojisi ProgramıDetay »
  • İbrahim ACARÖğretim GörevlisiBasım Yayın Teknolojileri ProgramıDetay »
  • Mehmet ÖZBEKÖğr.Gör.Dr.Radyo Ve Televizyon Teknolojisi ProgramıDetay »
  • Ümit MANATÖğretim GörevlisiBasım Yayın Teknolojileri ProgramıDetay »

8-Hukuk Bölümü

  • Ömür DELİVELİÖğretim GörevlisiAdalet ProgramıDetay »

9-İnşaat Bölümü

  • Gökçe Çiçek İNCEDoç.Dr.Bölüm BaşkanıDetay »
  • Kıvanç TOPÇUOĞLUDoktor Öğretim ÜyesiDetay »
  • Mustafa AfşinÖğretim GörevlisiYapı Denetim (Program Başkanı)Detay »
  • Ömer YasinÖğretim GörevlisiYapı Denetimi ProgramıDetay »
  • Tuna KARAÖZÖğretim GörevlisiYapı Denetim ProgramıDetay »

10-Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojileri Bölümü

  • İbrahim KIVRAKDoç.Dr.Bölüm BaşkanıDetay »
  • Yasemin İspirli DOĞAÇDoktor Öğretim ÜyesiKimya Teknolojisi Program BaşkanıDetay »
  • Fatih ÇAYANÖğretim GörevlisiKozmetik Teknoljisi Program BaşkanıDetay »
  • Pınar TERZİOĞLU
    Doktor Öğretim ÜyesiKimya Teknolojisi ProgramıDetay »
  • Ayşe ÇETİNTAŞÖğretim GörevlisiKozmetik Teknoljisi ProgramıDetay »
  • Gülsen Tel ÇAYANÖğr.Gör.Dr.Kimya Teknolojisi ProgramıDetay »
  • Muhammet KARABAŞÖğr.Gör.Dr.Kimya Teknolojisi ProgramıDetay »
  • Tolga GÖKTÜRKÖğretim GörevlisiKozmetik Teknoljisi ProgramıDetay »

11-İç Mekan Tasarımı Bölümü

  • Serdar KARAKAYADoktor Öğretim ÜyesiBölüm Başkanı V.Detay »
  • Uğur GÜNSELÖğretim GörevlisiProgram BaşkanıDetay »

12-Mimarlık ve Şehir Planlama Bölümü

  • Kübra KARAOSMANOĞLU
    Doktor Öğretim ÜyesiBölüm Başkanı V.Detay »
  • Fahriye HarmandalıÖğretim GörevlisiProgram BaşkanıDetay »
  • Feyzi TezcanÖğretim GörevlisiDetay »
  • Hüseyin ÖktenÖğretim GörevlisiDetay »

13-Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü

  • Aslı KARATAŞDoktor Öğretim ÜyesiBölüm Başkan V.Detay »
  • Hüseyin ÇiçekÖğretim GörevlisiMuhasebe ve Vergi Uygulamaları Prog. BaşkanıDetay »
  • İsmail KılıçÖğretim GörevlisiMuhasebe ve Vergi Uyg. ProgramıDetay »

14-Otel Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü

  • Taner DALGINÖğr.Gör.Dr.Bölüm Başkan V.Detay »
  • Ferah ÖZTEKİNÖğretim GörevlisiAşçılık Programı Program BaşkanıDetay »
  • Adnan ACARÖğretim GörevlisiAşçılık ProgramıDetay »
  • Arda DURMAZÖğretim GörevlisiAşçılık ProgramıDetay »
  • Hülya İSFENDİYAROĞLUÖğretim GörevlisiTurizm ve Otel İşletmeciliği ProgramıDetay »
  • Neslihan ÇOLAKÖğretim GörevlisiOtel Lokanta ve İkram HizmetleriDetay »
  • Vedat GÖLLERÖğretim GörevlisiTurizm Ve Otel İşletmeciliği ProgramDetay »
  • Songül KILINÇ ŞAHİNÖğretim GörevlisiAşçılık ProgramıDetay »

15-Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü

  • Kübra KARAOSMANOĞLUDoktor Öğretim ÜyesiBölüm BaşkanıDetay »
  • Aslı KARATAŞYrd.Doç.Dr.Program Başkanı Tel : 2194Detay »
  • Osman Emre ARLIÖğretim GörevlisiPazarlama ProgramıDetay »

16-Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü

_________

17-Seyahat Turizm ve Eğlence Hizmetleri Bölümü

  • Taner DALGINÖğr.Gör.Dr.Bölüm Başkan V.Detay »
  • Şeyhmus DEMİRCANÖğretim GörevlisiTurizm ve Seyahat Hizmetleri ProgramıDetay »

18-Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü

  • İbrahim KIVRAKDoç.Dr.Bölüm Başkan V.Detay »
  • Saide Umut ZEYBEKÖğretim GörevlisiSosyal Hizmetler ProgramıDetay »
  • Aykut Can DEMİRELÖğretim GörevlisiSosyal Hizmetler ProgramıDetay »
  • Havva Nur ZORBAÖğretim GörevlisiDetay »
  • Mehtap ÇULLUÖğretim GörevlisiSosyal Hizmetler ProgramıDetay »
  • Tuğba Deniz ÖNCÜLÖğretim GörevlisiSosyal Hizmetler ProgramıDetay »

19-Yönetim ve Organizasyon Bölümü

  • Aslı KARATAŞDoktor Öğretim ÜyesiBölüm Başkan V.Detay »
  • Nihal TataroğluÖğretim GörevlisiYerel Yönetimler (Program Başkanı)Detay »
  • Hüseyin KurtÖğretim Görevlisi
    Yerel Yönetimler Programı
    Detay »
  • Nedret ErboyÖğretim GörevlisiYerel Yönetimler ProgramıDetay »

20-Tıbbi Hizmetler ve Tekniker Bölümü

21-Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü

Bağlantılar
Web İçerik Yöneticileri
Web İçerik Sorumlusu:

Öğr. Gör. Tolga GÖKTÜRK

tolgagokturk@mu.edu.tr

Web Koordinatörü:

Dr. Öğr. Üyesi Güncel SARIMAN

guncelsariman@mu.edu.tr


 

Yukarı Çık